Coffee Break
Bine ai venit pe forum!
Inainte de a te inscrie te rugam sa citesti regulile.
Have fun!
Coffee Break
Bine ai venit pe forum!
Inainte de a te inscrie te rugam sa citesti regulile.
Have fun!
Coffee Break
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Coffee Break este un forum interactiv unde te poti relaxa citi diverse creatii ale membrilor, discuta despre calatorii, horoscop, muzica, literatura sau arta.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 REGULILE FORUMULUI

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Admin
The Devil
The Devil



Mesaje : 10
0
Data de inscriere : 17/07/2012

REGULILE FORUMULUI Empty
MesajSubiect: REGULILE FORUMULUI   REGULILE FORUMULUI EmptyMier Iul 18, 2012 8:35 am

Regulile Forumului!


►Nu publicati materiale cu continut obscen.
► Nu jigniti membrii forumului.
►Nu postati mesaje consecutive.Fara dublu post mai precis.
► Fara mesaje ce contin 3-4 cuvinte sau smiles pentru ca se considera spam
►Fara reclama! decat in topicurile speciale si la semntura doar conturile personale nu forumuri bloguri etc...
► Semnaturile trebuie sa fie rezonabile.
►Nu deschideti topicuri inutile doar de dragul de a avea mai multe posturi.
►Fara off topic!!
► Fara spam.
► Fara limbaj de chat.
► Nu injurati preferintele muzicale ale altor membri. Daca nu va place un artist abtineti-va de la injuraturi!
► Nu sunt permise clonele! Daca se descopera clone userul respectiv va avea warn iar daca nu se potoleste va primi ban!(si daca va intrebati de unde ne dam seama ca aveti doua conturi pe forum este simplu: ne uitam la ip-ul calculatoarelor  )
►.Faceti reclama doar forumului vostru, nu altor site-uri!

►Pentru a face reclama forumului vostru trebuie sa aveti minim 20 de postari!
►Culoarea rosie si albastra este folosita doar de staff.

REGULI RPG
►Le gasiti aici


Pentru cititorii Fanfics si Oneshot.

Fara comentarii :"bravo, next". Argumentati ce scrieti.
Argumentarea trebuie sa aiba macar 3 propozitii.(hai ca nu e greu! vor fi sterse posturile gen: wow super capitol!next!)
Acest gen de comentarii nu incurajeaza scriitorul cu nimic, un comentariu trebuie sa fie constructiv, sa contina mai mult decat niste simple cuvinte al caror inteles nu incurajeaza scriitorul.
Cand se comenteaza un fanfic/oneshot cititorul trebuie sa spuna si cateva detalii din lucrare plus parere personala pentru a fi sigur ca a fost citit.
Daca nu ati citit ceva nu comentati.

Semnatura

User-ii vor avea maxim 2 poze la semnatura si 5 randuri de text.
Nu se vor adauga linkuri in semnaturi decat conturile personale (facebook,twitter, etc)


Se accepta dublu post in conditiile in care ulimul mesaj postat de tine trece de o saptamana.

Admin Reila & Moderator Arya



Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Oct 09, 2016 8:18 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
https://teatime.forumgratuit.ro
Vizitator
Vizitator




REGULILE FORUMULUI Empty
MesajSubiect: Re: REGULILE FORUMULUI   REGULILE FORUMULUI EmptyJoi Iul 19, 2012 6:33 am

Regulile sunt usor de respectat si nu sunt grele. Am sa respect regulametul :sdfdsfdf:
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




REGULILE FORUMULUI Empty
MesajSubiect: Re: REGULILE FORUMULUI   REGULILE FORUMULUI EmptyJoi Iul 19, 2012 7:37 am

Am sa le respect sunt foarte usoare
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




REGULILE FORUMULUI Empty
MesajSubiect: Re: REGULILE FORUMULUI   REGULILE FORUMULUI EmptyJoi Iul 19, 2012 3:45 pm

am sa le respect
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




REGULILE FORUMULUI Empty
MesajSubiect: Re: REGULILE FORUMULUI   REGULILE FORUMULUI EmptyVin Iul 20, 2012 8:09 am

Am o intrebare...Daca scriu primul capitol al 2-lea trebuie sa apara in MAX. 2 sapt. sau MIN. 2 sapt
Sus In jos
Rei
The Devil
The Devil
Rei


feminin Mistret
Mesaje : 423
Localizare : Kyoto
Varsta : 28
2
Data de inscriere : 18/07/2012
Stare de spirit : Alive

REGULILE FORUMULUI Empty
MesajSubiect: Re: REGULILE FORUMULUI   REGULILE FORUMULUI EmptyVin Iul 20, 2012 8:35 am

In maxim 2 saptamani..adica nu trebuie sa intarziati cu urmatorul apitol mai mult de 2 saptamani
Sus In jos
https://www.facebook.com/reila95sj
Vizitator
Vizitator




REGULILE FORUMULUI Empty
MesajSubiect: Re: REGULILE FORUMULUI   REGULILE FORUMULUI EmptyVin Aug 03, 2012 1:18 pm

Regulile nu sunt grele. Am sa le respect!
Sus In jos
Admin
The Devil
The Devil



Mesaje : 10
0
Data de inscriere : 17/07/2012

REGULILE FORUMULUI Empty
MesajSubiect: Re: REGULILE FORUMULUI   REGULILE FORUMULUI EmptyJoi Mai 02, 2013 10:38 am


Update

Cand se comenteaza un fanfic/oneshot cititorul trebuie sa spuna si cateva detalii din lucrare plus parere personala pentru a fi sigur ca a fost citit.
Daca nu ati citit ceva nu comentati.
Sus In jos
https://teatime.forumgratuit.ro
Arya
Moderator
Moderator
Arya


feminin Mesaje : 22
1
Data de inscriere : 05/10/2016

REGULILE FORUMULUI Empty
MesajSubiect: Re: REGULILE FORUMULUI   REGULILE FORUMULUI EmptyMier Dec 07, 2016 6:39 pm

Rei regulile pentru rpg trebuiesc schimbate fiindca nu se potrivesc. Decat prima merge. Daca vrei te ajut cu ele.
Sus In jos
http://fantasia.forumgratuit.ro/forum
Continut sponsorizat





REGULILE FORUMULUI Empty
MesajSubiect: Re: REGULILE FORUMULUI   REGULILE FORUMULUI Empty

Sus In jos
 
REGULILE FORUMULUI
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ANUNTURILE FORUMULUI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Coffee Break :: Administrare si update [Coffee Break] :: Reguli-
Mergi direct la: